Przejście do sekcji:

Treść strony - Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Letnie warsztaty kreatywne z Gminnym Ośrodkiem Kultury

  Letnie warsztaty kreatywne z Gminnym Ośrodkiem Kultury

  Zapraszamy dzieci na LETNIE WARSZTATY KREATYWNE z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Obrowie. Warsztaty odbędą się w dniach 2, 3 oraz 4 lipca.
  Niezbędne dokumenty należy przesłać na adres m.cabrowska@gok.obrowo.pl do 25 czerwca.
  Liczna miejsc ograniczona.
  Do zobaczenia!

 • Dzień Dziecka w gminie Obrowo

  Dzień Dziecka w gminie Obrowo

  W sobotę, 8 czerwca 2024 roku na Boisku Sportowym w Głogowie po raz drugi odbył się Gminny Dzień Dziecka. Na dzieci czekało mnóstwo wspaniałych atrakcji m.in., duże maskotki – postacie z bajek, animacje, różnego rodzaju dmuchańce, fotobudka, malowanie twarzy i paznokci, warkoczyki, mini Tor TFA, turniej piłki nożnej…

 • Warsztaty teatralne

  Warsztaty teatralne

  Dzięki współpracy Gminnego Ośrodka Kultury w Obrowie - Osieckiego Klubu Kultury  z Teatrem Baj Pomorski dzieci miały możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach teatralnych. Warsztaty odbyły się w przedszkolu w Osieku nad Wisłą, Szkole Podstawowej im. mjra Henryka Sucharskiego w Osieku nad Wisłą oraz Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Obrowie.

 • Dzień Dziecka

  Dzień Dziecka

  Beztroskich, słonecznych dni… wiele radości oraz spełnienia najskrytszych marzeń
  Młody czy wyrośnięty bądź zawsze uśmiechnięty!

 • Dzień Działacza Kultury

  Dzień Działacza Kultury

  Z okazji obchodzonego 29 maja Dnia Działacza Kultury wszystkim pracownikom instytucji kultury, animatorom, artystom i twórom życia kulturalnego działającym na terenie naszej gminy, składam serdeczne podziękowania ... życząc jednocześnie niegasnących inspiracji, wielu sukcesów i satysfakcji płynącej z wykonywanej pracy. 

Stronicowanie

Przejdź do początku strony