Przejście do sekcji:

Treść strony - Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Gminne Obchody Święta Niepodległości

  Gminne Obchody Święta Niepodległości

  11 listopada w naszej gminie będziemy obchodzić Narodowe Święto Niepodległości.

  Zapraszmy do Remizy OSP w Osieku nad Wisłą o godzinie 16.00.

 • Wieczorek poetycki

  Wieczorek poetycki

  Kilka lat pisała do szuflady… w 2019 roku postanowiła, by jej wiersze ujrzały światło dzienne. W 2020 roku poetka Agnieszka Jabłońska zaprezentowała swój tomik wierszy zatytułowany „Na skrzydłach bezczasu”, którego premiera odbyła się u nas. A tym razem na wieczór z poezją zapraszamy do Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Złotorii, który odbędzie się 4 listopada (piątek) o godzinie 18.00.

 • Narodowe Czytanie z Osiecką Grupą Teatralno - Wokalną

  Narodowe Czytanie z Osiecką Grupą Teatralno - Wokalną

  Osiecka Grupa Teatralno-Wokalna otrzymała podziękowanie od Prezydenta RP za udział w akcji Narodowe Czytanie. W poprzednich latach wspólnie czytaliśmy: "Nowele Polskie", "Balladynę", Moralność Pani Dulskiej", a w tym roku, Roku Romantyzmu Polskiego zaprosiliśmy do wysłuchania "Ballad i romansów" Adama Mickiewicza. Grupa otrzymała pamiątkowy egzemplarz książki.

 • Z wizytą u TRYBIKÓW

  Z wizytą u TRYBIKÓW

  20 października mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w wizycie studyjnej przygotowanej przez Barbarę Mońko-Juraszek, ekspertkę-praktyczkę w ogólnopolskiej akcji Masz Głos. Zaszczyt tym większy, że na spotkanie oprócz uczestników akcji przybyli zacni goście: Joanna Załuska, dyrektorka akcji Masz Głos i Jacek Janicki, koordynator województwa kujawsko-pomorskiego, łódzkiego i wielkopolskiego.

 • Osiecka schola Źródło nagrała płytę

  Osiecka schola Źródło nagrała płytę

  Grupa młodzieży z naszej gminy wzięła udział w 3-dniowych warsztatach muzycznych z zespołem Mocni w Duchu w Łodzi. Ich efektem będzie koncert, który organizatorzy planują na jesień 2023. Koncert połączony będzie z premierą płyty nagrywanej specjalnie dla młodych.

 • Złote Gody Państwa Filut

  Złote Gody Państwa Filut

  Państwo Halina i Grzegorz Filut obchodzili 50 rocznicę ślubu. Wszelkiej pomyślności, zdrowia i sił do pokonywania trudów życia. Zgody, jedności, miłości i życzliwości na co dzień.

Stronicowanie

Przejdź do początku strony