Przejście do sekcji:

Treść strony - Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Laureaci Osieckiego Klubu Kultury

  Laureaci Osieckiego Klubu Kultury

  8 listopada w Świetlicy Wiejskiej w Obrowie gościliśmy dzieci i młodzież uczestniczące w zajęciach Osieckiego Klubu Kultury – laureatów konkursów ogólnopolskich, wojewódzkich oraz powiatowych. Dzieci i młodzież z Osieckiego Klubu Kultury reprezentowały Gminę Obrowo, Szkołę Podstawową im. mjra Henryka Sucharskiego w Osieku nad Wisłą oraz Parafię NSPJ w Osieku nad Wisłą

 • Moja pierwsza odyseja kosmiczna

  Moja pierwsza odyseja kosmiczna

  W ramach współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Kultury w Toruniu, zaprosiliśmy naszych najmłodszych mieszkańców wraz z rodzicami na spektakl dla najnajów (dzieci 0-24 miesiąca życia). „Moja pierwsza odyseja kosmiczna” to multisensoryczna podróż po kosmosie. Przedstawienie bardzo spodobało się rodzicom i oczarowało najmłodszych widzów. Wydarzenie odbyło się w niedzielę 22 października  w świetlicy wiejskiej w Obrowie w specjalnie zbudowanej na tę okazję przestrzeni.

 • Warsztaty dla najnajów

  Warsztaty dla najnajów

  W Osieckim Klubie Kultury odbyło się pierwsze spotkanie dla najnajów. Warsztaty „Mali odkrywcy. Morze” zostały  przygotowane z myślą o najmłodszych. Rodzice z dziećmi 0-24 miesiąca życia zostali zaproszeni do sensorycznej zabawy w specjalnie przygotowanej na tę okazję „morskiej” przestrzeni. Spotkanie przygotowała Ewelina Mytlewska z Gminnego Ośrodka Kultury w Obrowie.

 • " Zaduszki Jazzowe" w Osieku nad Wisłą

  " Zaduszki Jazzowe" w Osieku nad Wisłą

  Publiczna Szkoła Muzyczna I Stopnia w Osieku nad Wisłą serdecznie zaprasza na Koncert " Zaduszki Jazzowe",  który odbędzie się już 2 listopada 2023r. o godz. 18.00 w sali koncertowej szkoły.

 • Koncert z okazji Dnia Papieskiego

  Koncert z okazji Dnia Papieskiego

  Dzień Papieski przypadał w tym roku 15 października. Z tej okazji Osiecka Grupa Teatralno-Wokalna wraz ze scholą Źródło przygotowała koncert, na który zaprosiła mieszkańców gminy Obrowo w sobotę 14 października. Anna Melkowska przygotowała prezentację, która ubogaciła wydarzenie. Koncert odbył się w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Osieku nad Wisłą.

 • VI Gminnym Konkursie Recytatorskim „Kocham cię Polsko”

  VI Gminny Konkurs Recytatorski „Kocham cię Polsko”

  To już po raz szósty Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie zaprasza uczniów szkół z terenu gminy Obrowo do udziału w VI Gminnym Konkursie Recytatorskim „Kocham cię Polsko”  pod patronatem Wójta Gminy Obrowo.

  Serdecznie zapraszamy!!

 • Życzeniaz okazji Dzień Edukacji Narodowej

  Życzenia z okazji Dzień Edukacji Narodowej

  Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragniemy złożyć wszystkim Dyrektorom, Nauczycielom, Pracownikom szkół i placówek oświatowych wyrazy uznania za trud pracy wkładany w  wykształcenie i wychowanie młodego pokolenia.
  Życzymy, aby ta misja, przyniosła satysfakcję i radość. Składamy również życzenia zdrowia, pomyślności i szczęścia w życiu osobistym.

Stronicowanie

Przejdź do początku strony