Przejście do sekcji:

Treść strony - Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Powód do radości w 230. ROCZNICĘ UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

  Powód do radości w 230. ROCZNICĘ UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

  Dziewięciu podopiecznych Osieckiego Klubu Kultury wzięło udział w Konkursie Recytatorskim on-line „Dom ze słów” w 230. ROCZNICĘ UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA zorganizowanym przez Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu. Instruktorzy zostali zachęceni do poszukiwania – odkrywania tekstów traktujących temat w sposób nowoczesny i nieszablonowy.  Repertuar miał zmuszać do refleksji na temat naszego miejsca w świecie, relacji społecznych i wpływu przełomowych wydarzeń na życie każdego z nas.

 • -

   TEST WIEDZY O KONSTYTUCJI 3 MAJA

  Przed nami bardzo ważne Święto Konstytucji 3 Maja – cóż to za data? Ten dzień jest wspaniałą okazją, by uzmysłowić dzieciom, młodzieży i dorosłym rolę i znaczenie takich słów, jak: Ojczyzna, Patriotyzm. Daje też możliwość przybliżenia kilku faktów z historii Polski, często dla nas zapomnianych. Zapraszamy więc Was do udziału w zabawie on-line  i sprawdzenia swojej wiedzy historycznej, związanej z tym wydarzeniem.

 • -

  Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji  z wręczenia nagród w konkursie plastycznym "O koronawirusie na poważnie i na wesoło "

 • Obchodzimy Dzień Florysty

  Obchodzimy Dzień Florysty

  Każdy z nas uwielbia otrzymywać piękne kwiaty! Pamiętajmy jednak, że za niesamowitymi kompozycjami zawsze stoi florysta. A dzisiaj właśnie obchodzimy Dzień Florysty… Wszystkim florystom życzymy niekończących się inspiracji, wile kreatywności, zachwycających kompozycji oraz czerpania radości z wykonywanej pracy. Z tej okazji zapraszamy Was do wykonania kwiatka.

 • Nasi reprezentanci laureatami wojewódzkiego konkursu recytatorskiego

  Tradycją stało się, że podopieczni Osieckiego Klubu Kultury, którzy jednocześnie są uczniami Zespołu Szkół w Osieku nad Wisłą, biorą udział w konkursie recytatorskim poświęconym poezji K.K. Baczyńskiego. Miło mi poinformować, że mamy laureatów!

 • Dzień Ziemi

  Dzień Ziemi

  „Ziemio,  nie chcemy abyś była zniszczona,

  chcemy abyś była cała zielona,

  więc przysięgę Ci składamy,

  że zniszczyć Ciebie nie damy!”

   

  Z okazji Dnia Ziemi zapraszamy do udziału w konkursie „Z zużytego, coś nowego!”

 • I miejsce zespołu "Źródło" w ogólnopolskim przeglądzie piosenki dziecięcej

  I miejsce zespołu "Źródło" w ogólnopolskim przeglądzie piosenki dziecięcej

  Sławią piękno Osieka nad Wisłą na całą Polskę - I miejsce zespołu "Źródło" w ogólnopolskim przeglądzie piosenki dziecięcej. Rozśpiewane dzieci z Osieka nad Wisłą cieszą się wielkim sukcesem. Zespół "Źródło" zdobył  I miejsce w IX Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Dziecięcej "Z piosenką przez świat" zorganizowanym przez Klub CSAiU w Toruniu.

   

 • -

  Co widzimy patrząc w niebo ??? Nadesłane zdjęcia. Spójrzcie jak tam jest pięknie :)

Stronicowanie

Przejdź do początku strony