Przejście do sekcji:

Treść strony - Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Trzy finalistki wyróżnione

  Trzy finalistki wyróżnione

  Ninka Olszewska, Lenka Kalinowska,  Ola Kopystecka  oraz Ala Kopystecka ze Szkoły Podstawowej im. mjra Henryka Sucharskiego w Osieku nad Wisłą oraz Osieckiego Klubu Kultury to finalistki „Wierszoklepki” - konkursu recytatorskiego organizowanego przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej - Dom Harcerza w Toruniu dla klas I - III.

 • Warsztaty muzyczne dla dzieci za nami

  Warsztaty muzyczne dla dzieci za nami

  Kolejny już raz wzięliśmy udział w ogólnopolskich warsztatach muzycznych dla dzieci prowadzonych przez zespół Mocni w Duchu. Młodzi uczestnicy mogli szkolić swoje głosy pod opieką profesjonalnych muzyków, a także wziąć udział w warsztacie tańca i gitary. Wyjazd został zorganizowany przez Ewelinę Mytlewską – animatorkę kultury z Gminnego Ośrodka Kultury w Obrowie.

 • Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

  Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

  Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek pragniemy złożyć wszystkim Bibliotekarzom serdeczne podziękowania za ogromny wkład w życie naszej lokalnej społeczności.Życzymy energii w krzewieniu kultury i ciągłych fascynacji literaturą. Składamy wyrazy uznania oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

 • Warsztaty muzyczne z zespołem Mocni w Duchu

  Warsztaty muzyczne z zespołem Mocni w Duchu

  Masz 13-19 lat? Chcesz zaśpiewać w listopadzie podczas koncertu na Atlas Arenie w Łodzi? Jedź z nami na warsztaty muzyczne z zespołem Mocni w Duchu, które są częścią przygotowania do tego wydarzenia.

 • Dzień Strażaka

  Dzień Strażaka

  Z  okazji DNIA STRAŻAKA przyjmijcie najserdeczniejsze podziękowania za trud i odpowiedzialną służbę na rzecz naszego bezpieczeństwa. Życzymy Wam sukcesów w pracy zawodowej, wytrwałości w realizacji swojego powołania na rzecz i dla dobra innych. Niech wszystkim Waszym działaniom towarzyszy ludzka przychylność i życzliwość, a św. Florian otacza Was swoją opieką.

Stronicowanie

Przejdź do początku strony