Przejście do sekcji:

Treść strony - Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Projekt Aktywny Senior 24 maj

  Projekt Aktywny Senior 24 maj

  W ramach projektu tydzień po tygodniu… pod okiem p. Leszka "nasze" Panie dbają o zachowanie sprawności fizycznej poprzez różnorodne ćwiczenia rozciągające, oddechowe, izometryczne, koordynacyjne z zaangażowaniem wszystkich stawów, mięśni i kręgosłupa.

   

 • Dzień dla Zdrowia

  Dzień dla Zdrowia

  4 czerwca (sobota) 2022 - wykorzystajmy ten DZIEŃ DLA ZDROWIA

  ZAPRASZAMY!! PRZY URZĘDZIE GMINY W OBROWIE w godz. 10.00 – 13.00

 • Projekt Aktywny Senior

  Projekt Aktywny Senior

  Kolejne spotkanie za nami… wypełnione zabawą jak i wielkim zaangażowaniem. Podczas warsztatów kreatywnych pobudziliśmy naszą wyobraźnię projektując i szyjąc przebrania… zajęcia te przyniosły naszym Uczestnikom wiele satysfakcji… o czym świadczą prezentowane stylizacje . Chwilka na relaks dla ciała?? Tak!! Masaż, u Pana Sebastiana i gimnastyka korekcyjna u Pana Leszka od razu poprawia samopoczucie

 • Maturzystki z Obrowa oczarowały Toruń

  Maturzystki z Obrowa oczarowały Toruń

  Oliwia Kowalska ze Stajenczynek i Zuzanna Mytlewska z Osieka nad Wisłą wystąpiły w toruńskim Domu Harcerza  z recitalem Miłość wokół nas. O aranżację i akompaniament zadbał Janusz Lewandowski. Koncert przyciągnął wielu wielbicieli talentu dziewcząt.

   

 • Projekt Akwny Senior

  Projekt Aktywny Senior

  Działamy prężnie i nie zwalniamy tempa ...  W dniu dziejszym odbyły się warsztaty z rękodzieła, gimnastyki oraz fizjoterapia ...

   

 • Finalistka The Voice Senior zaśpiewała w Osieku nad Wisłą

  Finalistka The Voice Senior zaśpiewała w Osieku nad Wisłą

  Grażyna Rutkowska – Kusa, finalistka telewizyjnego show The Voice Senior dała recital w szkole muzycznej w Osieku nad Wisłą. Uwielbianej przez publiczność wokalistce towarzyszył równie wspaniały, charyzmatyczny pianista Krzysztof Zaremba. Podczas blisko dwugodzinnego koncertu muzycy wykonali kilkanaście utworów polskich artystów.

 • Gminny Dzień Strażaka i rozpoczęcie sezono motocyklowego

  Gminny Dzień Strażaka i rozpoczęcie sezono motocyklowego

  7 maja br. w Osieku nad Wisłą odbył się Gminny Dzień Strażaka oraz rozpoczęcie sezonu motocyklowego. Uroczystość rozpoczął przemarsz z placu koło Publicznej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Osieku nad Wisłą na plac w pobliżu kościoła, gdzie odbyła się msza w intencji  Druhen i Druhów oraz motocyklistów. Frekwencja dopisała.   

Stronicowanie

Przejdź do początku strony