Przejście do sekcji:

Treść strony - Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Życzenia z okazji Dnia Sołtysa

  Życzenia z okazji Dnia Sołtysa

  wszystkim Panią i Panom Sołtysom, składamy najserdeczniejsze życzenia sukcesów i satysfakcji w pracy na rzecz społeczności lokalnej, owocnej współpracy i porozumienia, a także optymizmu i sił na każdy dzień.

 • Konkurs z okazji Dnia Kobiet

  Konkurs z okazji Dnia Kobiet

  „Być kobietą, być kobietą…” na pewno większość z nas zna słowa tej piosenki. Właśnie tak, śpiewała o kobietach Alicja Majewska. Piosenka „Być kobietą” została napisana na potrzeby spektaklu, który niestety nie został zrealizowany, a którego premierę planowano na DZIEŃ KOBIET w 1976 roku.

   

 • Koncert orkiestry dętej Vabank

  Koncert orkiestry dętej Vabank

  W niedzielę 19 lutego w Sąsiecznie wystąpi orkiestra Vabank. Wstęp na koncert jest bezpłatny. Koncert w Sąsiecznie będzie finałowym występem w ramach programu „Kujawskie ostatki”. Słodką kawiarenkę podczas spotkania zapewniają panie z Koła Gospodyń Wiejskich Sąsiedzkie klimaty z Sąsieczna.

 • Wyjazd dzieci z Osieckiego Klubu Kultury

  Wyjazd dzieci z Osieckiego Klubu Kultury

  Dzieci  uczestniczące w warsztatach w Osieckim Klubie Kultury  podczas ferii, odwiedziły muzeum historii Torunia i piekły pierniczki w Muzeum Toruńskiego Piernika. Dzieci były też na lodach  w cukierni.

 • Wyjazd dzieci z Osieckiego Klubu Kultury

  Wyjazd dzieci z Osieckiego Klubu Kultury

  Ferie z Osieckim Klubem Kultury to także teatralne cuda w "Zaczarowanej Szafie" w Teatrze Baj Pomorski. Dziękujemy za wspaniałe przeżycia artystyczne! Było też aktywnie na zimowej ślizgawce Tor-Tor.
 • Warsztaty z GOK

  Warsztaty z GOK

  Dobiegły końca warsztaty zimowe z Gok, które miały na celu zagospodarowanie czasu wolnego dla dzieci. Program zajęć był zróżnicowany, każdy mógł znaleźć coś dla siebie i mamy nadzieję miło spędzić czas.

   

Stronicowanie

Przejdź do początku strony