Przejście do sekcji:

Treść strony - Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • I zajęcia programu Aktywny Senior

  I zajęcia programu Aktywny Senior

  26 kwietnia odbyły się zajęcia w ramach projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, Osi priorytetowej 11. Wzrost aktywizacji społeczno-zawodowej mieszkańców objętych Lokalnymi Strategiami Rozwoju, Działania 11.1 Włączenie społeczne na obszarach LSR Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 r.

   

   

 • Osiecka Grupa Teatralno - Wokalno zagrała dla Ukrainy

  Osiecka Grupa Teatralno - Wokalno zagrała dla Ukrainy

  Zarówno ci, którzy kochają muzykę klasyczną oraz ci, którzy wolą lżejszą rozrywkę, znaleźli u nas w piątkowy wieczór coś dla siebie. Jednocześnie, mogli wspomóc Ukrainę.

  W piątek 22 kwietnia odbyły się bowiem w naszej gminie dwa wyjątkowe wydarzenia. Nauczyciele i uczniowie szkoły muzycznej w Osieku nad Wisłą zagrali koncert muzyki klasycznej, a aktorzy z Osieckiej Grupy Teatralno – Wokalnej wystąpili w szkole w Obrowie ze kabaretem „Różne oblicza kobiety”.

   

 • -

  19 kwietnia odbyło się spotkanie informacyjno-organizacyjne w świetlicy wiejskiej w Sąsiecznie. Uczestnikom projektu AKTYWNY SENIOR został przybliżony i omówiony plan realizacji. Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego, Osi priorytetowej 11. Wzrost aktywizacji społeczno-zawodowej mieszkańców objętych Lokalnymi Strategiami Rozwoju, Działania 11.1 Włączenie społeczne na obszarach LSR Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 r.

   

 • Zapraszamy do udziału w projecie „AKTYWNY SENIOR”

  Zapraszamy do udziału w projecie „AKTYWNY SENIOR”

  Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie zaprasza do udziału w bezpłatnym projekcie grantowym, który realizowany będzie od IV do VII 2022r. w świetlicy wiejskiej w Sąsiecznie (budynek Gminnego Zespołu Interdyscyplinarnego) w gminie Obrowo. Projekt adresowany jest do osób w wieku 50+ zamieszkujących na terenie miejscowości Obrowo i Osiek nad Wisłą, spełniających poszczególne kryteria uczestnictwa w projekcie.

   

 • Nasza młodzież nagrodzona w XVII Regionalnym Konkursie Recytatorskim Twórców Ziemi Dobrzyńskiej "Dobrze, ziemio..."

  Nasza młodzież nagrodzona w XVII Regionalnym Konkursie Recytatorskim Twórców Ziemi Dobrzyńskiej "Dobrze, ziemio..."

  Reprezentanci naszej gminy (uczniowie Szkoły Podstawowej im. mjra Henryka Sucharskiego, podopieczni Osieckiego Klubu Kultury oraz uczennica Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Obrowie) zdobyli laury w  XVII Regionalnym Konkursie Recytatorskim Twórców Ziemi Dobrzyńskiej "Dobrze, ziemio..." w Czernikowie pod patronatem Powiatu Toruńskiego.

   

Stronicowanie

Przejdź do początku strony